WYCIECZKI JEDNODNIOWE I KILKUDNIOWE Z WARSZAWY - ZIELONE SZKOŁY - WYJAZDY INTEGRACYJNE - WCZASY - KOLONIE

Szanowni Państwo, nazywam się Aneta Pest i jestem właścicielką biura podróży AP Tour.

onasOd kilkunastu lat wspólnie z mężem i moimi córkami każdą wolną chwilę poświęcamy na organizowanie wycieczek krajoznawczych. Jeździmy i podziwiamy nasz kraj, który bogaty jest zarówno w zabytki, piękne krajobrazy, góry, jeziora, morze… Naprawdę jest co zwiedzać w Polsce ! Serdecznie zapraszam do korzystania z naszych usług.

Biuro Podróży AP TOUR to firma rodzinna, której pasją jest zwiedzanie wspaniałych, ciekawych miejsc w Polsce i w krajach ościennych. Pragniemy zaprosić Państwa do wspólnego odkrywania i poznawania naszego pięknego kraju. Naszym celem jest zapewnić Państwu  niezapomniane wrażenia i przeżycia, bezpieczne i komfortowe podróże, które na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Organizujemy wycieczki krajowe i zagraniczne dla klientów indywidualnych i grupowych – szkoły, firmy, instytucje, organizacje. Posiadamy bardzo ciekawy program wycieczek jednodniowych i kilkudniowych. Jesteśmy przekonani, że wybierając nasze biuro zapewnią sobie Państwo gwarantowaną, bezpieczną i udaną wycieczkę. Największą nagrodą w naszej pracy jest uśmiechnięty i zadowolony klient, który do nas wraca i wspólnie z nami uczestniczy w kolejnych wojażach. Programy naszych wycieczek powstają również w oparciu o Państwa sugestie, oczywiście jesteśmy ciekawi Waszych nowych propozycji.
Jeśli chcecie się nimi podzielić piszcie do nas: biuro@wycieczki-polskie.pl
 
Posiadamy wszystkie wymagane dokumenty, licencje i zabezpieczenia. Biuro Podróży AP TOUR  jest wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1628. Posiadamy również wymaganą przez prawo gwarancję ubezpieczeniową dla Organizatorów i Pośredników Turystycznych zawartą z SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A nr. M 525295 (ważną do 30.09.2024)